Vuurlicht - Nieuw

De voorkant van het boek met de titel : Vuurlicht
22,99
  • TitelVuurlicht
  • EAN9789401619967
  • Uitgave vormPaperback
  • UitgeverXander Uitgevers B.V.
  • Verschenen26-09-2023
  • ConditieNieuw
In Vuurlicht, het tweede deel in de Wilde eiland-serie van bestsellerauteur Karen Swan, is het de zomer van 1929 en Mhairi MacKinnon is wanhopig op zoek naar een echtgenoot. Als oudste van negen kinderen heeft haar vader haar duidelijk gemaakt dat hij haar niet langer meer kan onderhouden. Maar op St Kilda – het kleine, afgelegen eiland – zijn Mhairi’s opties beperkt. Gelukkig heeft hun buurman Donald misschien de oplossing: op het eiland Harris heeft hij een zakenrelatie die op zoek is naar een vrouw. Donald kan Mhairi meenemen om haar te introduceren tijdens zijn laatste oversteek van het jaar, voordat St Kilda in de herfst door de ruige zee voorgoed afgesloten wordt van de buitenwereld.

Als Mhairi terugkeert heeft ze haar hart verloren – maar niet aan haar kersverse verloofde. In plaats daarvan is ze hartstochtelijk verliefd op een man die nooit de hare zal zijn, en na de winter wordt ze op Harris verwacht om daar voorgoed bij een vreemdeling te gaan wonen.

Dan wordt bekend dat St Kilda zal worden geëvacueerd, waardoor Mhairi en haar geliefde een paar maanden uitstel krijgen. Maar behalve talloze romantische gestolen uren brengt de lange, warme zomer ook hartzeer voor niet alleen Mhairi, maar ook haar vriendinnen Effie en Flora. En als er een lichaam wordt gevonden op het verlaten eiland, is er voor alle drie genoeg reden om verdacht te zijn…

De Wilde eiland-reeks van Karen Swan is een wervelende serie vol drama, spanning en mysterie, met sterke vrouwen in de hoofdrol. Voor de fans van Lucinda Riley, Delia Owens en Santa Montefiore.

‘Dit is een boek waar je zo lang mogelijk van wilt genieten, maar ook in één ruk wilt uitlezen.’ ? Jill Mansell